Підбір стільців тільки на перший погляд здається простим заняттям. За відгуками менеджерів та консультантів магазинів, що спеціалізуються на продажі стільців та крісел для офісу, будинку чи ресторанів, покупці часто губляться у великій кількості пропозицій. Особливу складність для багатьох представляє вибір виробника, адже дана характеристика найбільше впливає на якість та ціну виробів та їхню довговічність.

Види та класифікація стільців: що потрібно знати покупцю

5 найкращих виробників стильних стільцівУсі сучасні стільці можна умовно поділити на групи, керуючись деякими властивостями та характеристиками. Традиційно всі вироби ділять за:

  • призначення;
  • розміром;
  • стилю;
  • моделі.

Також допускається ранжування за типом матеріалів, колекціями та конструктивними особливостями. У каталогах інтернет-магазинів також можна зустріти поділ за рейтингом, кольоровою гамою, ціною та виробником. Дані критерії значно полегшують пошук ідеальних меблів, хоч і не є основними.

За призначенням всі наявні варіанти можна умовно поділити на стильні меблі для дому, кафе та ресторанів, офісів, спеціалізованих закладів та офісів. Поділ за розмірами дозволяє знайти варіанти, які дозволять заощадити простір при використанні та зберіганні стільців та вирішити завдання розміщення великої кількості відвідувачів.

Стиль та модель безпосередньо пов’язані з конструктивними особливостями меблів. Але орієнтуватися тільки на зовнішній вигляд – не завжди правильне рішення, адже меблі повинні бути не тільки красивими, але і якісними. Якість складання, матеріалів, надійність та стійкість конструкції – головні критерії для покупців стільців усіх категорій.

Правила вибору ідеального стільця

Правильно підібраний стілець гарантує комфорт користувачам і ідеально вписується в інтер’єр та дизайнерський задум.

Умовою, яку не можна нехтувати при підборі стільців, є призначення. Беручи до уваги цей дуже важливий критерій, вдасться досягти максимальної зручності при експлуатації. Стільці, сидіти на яких потрібно буде тривалий час, повинні мати спинку. Найкраще, якщо вона буде регульованою або матиме анатомічну форму, що дозволить забезпечити максимальну підтримку спини користувача під час роботи.

Важливе значення для підбору стільців має стиль. Не завжди модне крісло добре впишеться в інтер’єр кімнати. Багато покупців вважають, що меблі повинні стати елементом, який привертає увагу. Прагнення виділитися за рахунок табуретів із дизайнерської колекції далеко не завжди приносить бажані результати. Особливо якщо стільці були куплені без урахування їх характеристик.

При покупці слід звернути увагу на правила догляду та особливості експлуатації виробів. Меблі, які потребують особливого догляду, можуть втратити зовнішній вигляд при неправильній експлуатації або несвоєчасному обслуговуванні. При придбанні стільців в інтернет-магазинах обов’язково слід врахувати розміри меблів та порівняти габарити з даними користувачів. Для дитячої аудиторії важливо купувати моделі, які відповідатимуть зростанню та віковим особливостям, а також поєднуватимуться за кольором та форматом з вже наявними в кімнаті меблями.

Крісла для офісів та конференц-залів

5 найкращих виробників стильних стільцівМоделі, які ідеально впишуться в робочий інтер’єр та забезпечать комфорт працівникам, мають бути мобільними, легкими та стійкими. Оптимально, якщо вироби матимуть оббивку, що подається миттю. Крім того, крісла для офісу повинні мати підлокітники та спинки, які підтримують спину. Інакше про продуктивність роботи можна забути. Оптимально, якщо крісла матимуть коліщатка. Це дозволить легко дістати потрібний предмет, що знаходиться на відстані або виконувати багатопланову роботу без втрати часу.

Стільці для відвідувачів офісів повинні бути стійкими та легко переміщатися, не залишаючи слідів на підлозі. Оптимальний варіант – класичні варіанти з металевими ніжками та пластиковими сидіннями. Варіанти для конференц-залів мають бути зручними. При цьому наявність підлокітників у таких стільцях ускладнить не лише експлуатацію, а й зберігання.

Кухня та їдальня

Більшість покупців, вибираючи меблі для невеликої кухні, віддають перевагу табуретам із жорсткими сидіннями. Стільці зі спинкою купують переважно для облаштування їдалень. Такий підхід зумовлений далеко не комфортом, а конструктивними особливостями меблів.

Стильні стільці з мінімумом декоративних елементів чудово впишуться в інтер’єр у мінімалістичному форматі. Дерев’яні стільці та лавки – відмінний варіант для великих приміщень у заміському будинку, а табурети на кшталт барних – доречні в кімнатах, де замість традиційного обіднього комплекту передбачена вузька барна стійка. Кімнати з оздобленням у певному напрямку доповнюють меблями у такому ж дизайнерському форматі. Також при підборі стільців для кухонь та їдалень важливо враховувати габарити столу, а також тип матеріалу, з якого зроблений стіл.

Бари та ресторани

Меблі для барів і ресторанів повинні мати цікавий дизайн і бути зручними для всіх груп відвідувачів. Важливою вимогою є довговічність виробів та їх стійкість до зовнішніх факторів.

Вибрані моделі також мають вписуватись в інтер’єр кімнат. Стільці можуть бути як непомітним доповненням, так і стати «родзинкою» закладу завдяки оригінальному дизайну.

При підборі слід звернути увагу на матеріали, використані виробником при створенні меблів. Барні табурети повинні бути стійкими та витримувати вагу до 150 кг. Найкращими матеріалами для виготовлення таких стільців є метал і пластик, поєднуючи які вдається створювати якісні екземпляри оригінальних форм.

Зовнішній вигляд часто є головним критерієм для рестораторів. При виборі стільців для ресторанів та кафе вони воліють керуватися загальним стилем приміщення. Якість вибраних виробів має бути ідеальною, що дозволить експлуатувати меблі у громадських місцях.

Дитяча кімната

5 найкращих виробників стильних стільцівПри підборі стільців та учнівських крісел для дитячої кімнати слід звернути увагу на формат крісел. Висота сидіння, вага користувача, можливість регулювання кута нахилу та висоти спинки – важливі критерії, які потрібно оцінювати у комплексі. Важливо розуміти, що стільці, куплені «на виріст», завжди гірші за моделі, які вміють «рости» разом з дитиною.

Вимогам до меблів для дитячих кімнат та учнівських куточків є гігієнічність матеріалу. Але це не означає, що потрібно купувати дерев’яний табурет із жорстким сидінням. Модні пластикові варіанти з міцними та стійкими ніжками з металу та класичні учнівські крісла піддаються очищенню за допомогою миючих засобів, тоді як крісла на коліщатках, доповнені м’якими сидіннями, можна привести у належний вигляд лише вдавшись до хімчистки.

Чи не основним критерієм, який необхідно врахувати при покупці меблів в дитячу, є довговічність виробів. Гарантією цього є якість складання та наявність сертифікатів.

Виробники, перевірені часом

Серед стільців особливої популярності користуються вироби від європейських дизайнерів. До рейтингу затребуваних брендів включають продукцію:

  1. VITRA (Швейцарія). Діяльність концерну триває протягом 40 років. Ця компанія має високі рейтинги у переліку підприємств, зайнятих випуском сучасних меблів для дому та офісу, а також закладів громадського харчування.
  2. Antares (Італія). Продукція цієї італійської компанії має попит у багатьох покупців європейських країн. Причиною цього є авторський дизайн та якість продукції.
  3. Diemmebi (Італія). У переліку виробів, які випускає компанія протягом кількох десятиліть, перше місце посідають стільці авторських колекцій. Якість виробів, що випускаються на фабриках італійського бренду, є головною складовою високого споживчого попиту.
  4. Grospol (Польща). Простота дизайну, якісні матеріали та складання дозволили вивести меблі від польського концерну у перші рейтингові рядки. Дизайнери компанії стежать за модними тенденціями, і тому меблі не поступаються італійським аналогам за якістю, хоча значно нижчими у ціновому плані.
  5. Pedrali (Італія). Продукція цього виробника славиться особливим дизайном, стільці та крісла для дому. Ресторанів, кафе та офісів має привабливий зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики.

Кожен із перерахованих виробників має у своїй колекції стільці для облаштування домашніх кухонь, барні варіанти, а також меблі для кафе та ресторанів.

Купити зручні, цікаві зовні та які добре вписуються в дизайнерський інтер’єр моделі стільців сьогодні можна на сайті компанії Fusion-style.ua™ (представником ТОВ «ОФІС ПЛЕННІНГ ЛТД»). Дізнатися про особливості співпраці з компанією та отримати консультації щодо підбору найкращих варіантів меблів від перевірених часом європейських виробників допоможуть консультанти інтернет-магазину Fusion-style.ua™. На весь товар із каталогу є сертифікати якості та поширюється гарантія.