Перше враження про квартиру починається з передпокою. Саме до цього приміщення гості потрапляють насамперед, коли переступають поріг будинку.

Зовнішній вигляд кімнати має важливе значення. Необхідно продумати кожну деталь передпокою, щоб створити не лише стильний вигляд, а й додати функціональності.

Підлогова або настінна вішалка для передпокою – яку вибрати?

Вішалка — необхідний елемент меблів, що допоможе акуратно зберігати верхні речі та сумки. Ринок пропонує великий асортимент моделей, серед яких можна підібрати найоптимальніший варіант. Підлогова або настінна — вибір залежить від інтер’єру та загальних переваг.

Переваги настінної вішалки для передпокою

Невеликі розміри квартири змушують продумано підходити до підбору меблів. Потрібно вибирати вироби, які не лише вигідно доповнюватимуть інтер’єр, але й допоможуть правильно організувати простір.

Розкидані речі або нашаровування великої кількості верхнього одягу виглядає досить неакуратно, що вимагає негайного розв’язання проблеми, що виникла.

Підлогова або настінна вішалка для передпокою – яку вибрати?

Гарним варіантом є купівля настінної вішалки. Виріб відрізняється стильним дизайном, при цьому допомагає позбутися безладу в передпокої. Він кріпиться безпосередньо на стіну за допомогою спеціальних кріплень. Ринок пропонує великий асортимент моделей, які можуть мати розширений функціонал.

Вибір вішалки багато в чому залежить від особистих уподобань, інтер’єру та розміру приміщення. Настінні моделі мають великий попит на ринку. Вони є набором гачків, які розвішані на стіні в різній послідовності.

Головними перевагами таких моделей є:

 • Компактність. Займає трохи простору в порівнянні зі звичними шафами-купе, при цьому чудово справляється з поставленими завданнями.
 • Місткість. Слід наперед розрахувати приблизне навантаження, щоб підібрати модель, яка зможе розмістити на собі всі необхідні елементи одягу.
 • Не займає місця на підлозі. Жодних переживань, що вона може впасти, якщо її ненароком зачепити.
 • Невелика ціна. Вартість виробу доступна. Не варто турбуватися, що для доповнення інтер’єру та створення порядку в передпокої доведеться витратити багато коштів. Купівля не вдарить по кишені, але при цьому точно потішить своїми перевагами.

Настінні моделі можуть додатково мати дзеркала, полицю або місце для зберігання будь-якої дрібниці. Ринок широкий різними моделями, що дозволяє підібрати ідеальний варіант.

Переваги підлогової вішалки для передпокою

Ще одним популярним видом вішалок є підлога. Вони набули великої популярності в останні два роки та стали стильним доповненням інтер’єру. Виріб має вигляд стійки з гачками або перекладинами, встановленими на різній висоті. Різноманітність моделей вражає: від простих, лаконічних варіантів до вишуканих, кованих моделей, які говорять про свою розкіш.

Підлогова або настінна вішалка для передпокою – яку вибрати?

Головними перевагами підлогової вішалки вважаються:

 • можна вішати довгі речі та не боятися, що вони помнуться або втратять свій зовнішній вигляд;
 • легкість в установці та повна мобільність можна переміщати в залежності від необхідності;
 • більшість моделей мають піддони для парасольок, що створює додаткові переваги виробу.
 • верхня частина широко застосовується для зберігання головних уборів, що дозволяє заощадити простір та засоби.

У магазині можна підібрати моделі, які мають додаткове оснащення полицями. З їхньою допомогою можна зберігати взуття, сумки. Ринок пропонує великий вибір, надаючи всі можливості купівлі найкращого варіанта під інтер’єр.

Яку вішалку краще вибрати – настінну або підлогову

При виборі вішалки варто керуватися такими критеріями:

 • Висота. Потрібно підбирати вішалки, виходячи із середнього зросту господарів будинку, щоб усім було комфортно користуватися нею.
 • Навантаження. Слід заздалегідь проаналізувати, які речі зберігатимуться і в якій кількості. Це допоможе підібрати оптимальний розмір виробу.
 • Розмір передпокою. У маленькому передпокої не буде достатньо місця поставити вішалку, що робить її купівлю нераціональною. Потрібно заздалегідь зрозуміти, яка модель матиме краще вигляд у приміщенні.
 • Стиль. Підбір моделі залежить від загального дизайну. Виріб повинен гармонійно доповнювати інтер’єр, правильно розставляючи акценти.

Перед купівлею вішалки варто визначитися, який варіант вибрати – настінну або підлогову. Перший варіант відмінно виглядатиме в невеликому приміщенні та може мати додаткову комплектацію. Другий вид вішалки стильно доповнить інтер’єр, створить особливу атмосферу, але за габаритами точно не підійде для маленької квадратури.

Підлогова або настінна вішалка для передпокою – яку вибрати?

Орієнтуватися варто лише на особисті уподобання і який варіант буде доречніше виглядати у передпокої.

Де краще придбати хорошу вішалку?

Замислюючись над питанням облаштування передпокою, важливо підбирати тільки якісні меблі, які будуть вигідно виглядати й при цьому прослужать досить довго. Інтернет-магазин FusionStyle пропонує великий асортимент меблів та інших елементів інтер’єру за вигідними цінами.

Звертаючись до нас, кожен клієнт гарантовано отримує низку переваг:

 • меблі гарної якості;
 • сумлінне обслуговування;
 • вироби від провідних виробників Європи;
 • доступні ціни;
 • оперативна доставка;
 • допомога фахівців у виборі оптимального варіанту.

Підлогова або настінна вішалка для передпокою – яку вибрати?

Звертаючись до інтернет-магазину FusionStyle, можна бути впевненим, що купівля приємно порадує та доповнить будь-який інтер’єр.