Столи

Що є найважливішим атрибутом будь-якого сучасного інтер'єру?

Стіл – предмет меблів, без якого неможливо представити сучасне житло, адже він є невіддільною частиною будь-якого інтер'єру, за допомогою якої можна виконувати безліч повсякденних завдань.

Сучасний ринок меблів пропонує широкий вибір конструкцій, що відрізняються призначенням, матеріалами, дизайном, що дає можливість підібрати відповідну за функціональністю, таку, що вписується в загальну концепцію інтер'єру модель.

Сфера використання цього предмета меблів дуже широка – його встановлюють в приміщеннях будь-якого типу, призначення, оформлення. Класифікують за видами, розмірами, матеріалами, наявністю додаткових функцій.

Багата різноманітність функціонального призначення столів

Залежно від потреб суспільства, виробники випускають все більше нових моделей, розширюючи функціональність цього предмета меблів. Виходячи з параметра призначення, столи можна поділити на:

  • обідні – велика площа стільниці дозволяє зручно розмістити усі необхідні прилади й блюда;
  • журнальні – відмінне доповнення до інтер'єру, де можна зустріти гостей за чашкою кави або просто розмістити необхідні в щоденному використанні предмети;
  • комп'ютерні – відрізняються наявністю полиць і підставок для зручного розміщення і використання комп'ютерної техніки;
  • для кафе – моделі поменше для двох і великі – для компаній, щоб гості почували себе максимально затишно;
  • офісні – призначені для максимально комфортного, продуктивного процесу роботи;
  • конференц-столи – для проведення конференцій, переговорів і ділових зустрічей.

В якості матеріалів для виготовлення виробники використовують дерево, пластик, скло, метал. При виборі столу, важливо звернути увагу не лише на матеріал, але і на стійкість, якість кріпильних елементів, зборку, захисне покриття стільниці, адже від цього залежатиме довговічність і надійність виробу.

Fusion Style – кращий вибір ексклюзивних меблів в інтернеті

Виникає питання: де купити високоякісний, стильний стіл? Інтернет-магазин Fusion Style пропонує ексклюзивні столи високої якості, які стануть гармонійним доповненням до інтер'єру будинку, офісу, кафе, допоможуть утілити найсміливіші дизайнерські фантазії й підкреслять Ваш відмінний смак. Вартість відповідає якості, а дизайн столів вражає різноманітністю.

Каталог сайту представляє широкий вибір виробів, Ви можете вибрати стіл для кафе, офісу, комп'ютерний, обідній, журнальний, конференц-стіл від авторитетних світових брендів з виробництва статусних меблів: Vitra, Pedrali, Paged, Profim, Rol Ergo, Walter Knoll, LD seating, Arper, Ton, замовити й купити онлайн в інтернет-магазині Fusion Stylee з доставкою в Київ, Харків, Львів – будь-який місто по всій Україні; ціна доставки розраховується кур'єрською службою індивідуально.

Новаторський, сучасний підхід виробників до створення моделей дарує неймовірне поєднання вишуканості, оригінальності, стилю і функціональності. Саме тому Fusion Style – це кращий вибір для Вас!