Доставка

Зробіть замовлення

Щоб замовити товар, Вам необхідно зателефонувати за вказаними номерами та оформити замовлення або заповнити форму кошика, вказавши особисті дані, адресу доставки, обравши тип доставки та оплати.

Доставка, як правило, здійснюється після підтвердження готовності товару.

Способи та вартість доставки

Самовивіз

Ви можете забрати замовлення зі складу самостійно за адресою: м. Київ, с. Крюківщина, вул. Парнікова, 3 (пн-пт с 9:00 до 17:30)

Доставка по Києву

Доставка в межах Києва безкоштовна та здійснюється транспортом фірми у робочі дні з 9:00 до 17:30, час доставки попередньо погоджується із замовником. Замовлення, зроблені у суботу чи неділю, обробляються у понеділок.

Наші кур’єри можуть здійснити підйом та складання великогабаритного товару. У разі підйому товару ліфтом – послуга безкоштовна. При ручному підйомі оплата узгоджується з клієнтом до постачання товару і залежить від складності підйому та габаритів вантажу.

Доставка по Україні кур’єрською службою «НОВА ПОШТА»

Доставка в регіони України здійснюється кур’єрською службою за вказаною Вами адресою на умовах оплати замовлення банківським переказом. Після отримання оплати ми надсилаємо Вам замовлений товар. Найчастіше, якщо товар є, замовлення доставляється протягом 2-3 днів після оформлення. Оплата доставки здійснюється за тарифами “Нової пошти”.

Важливо! При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур’єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур’єру, ми обов’язково замінимо його. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

Транспортною компанією на Ваш вибір

Ваша транспортна компанія приїжджає до нас на склад, забирає товар та доставляє Вам. Оплата за тарифами перевізника.

Важливо! Відповідальність за перевезення та збереження товару, лягає на компанію перевізника.

Способи доставки

Ми приймаємо замовлення, доставляючи товари з Італії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, Англії. Вказана вартість товару враховує доставку в Україну, до міста Києва. Термін доставки в Україну залежить від термінів виготовлення виробником тієї позиції, яку Ви замовили. Стандартні терміни: 4-5 тижнів – виготовлення продукції, та 1 тиждень – доставка до Києва.

Послуги збирання меблів

У разі доставки в межах Києва, наші співробітники здійснюють занесення та збирання меблів самостійно.

Вартість послуг зі збирання меблів залежить від специфіки товару та обумовлюється індивідуально з менеджером. Послуга зі збирання та/або встановлення меблів оцінюється в залежності від її складності і становить близько 12% вартості товару. Існує окремий прайс щодо кожного сегменту, уточнюйте у менеджера.

Ця послуга може бути оплачена під час оформлення замовлення або під час доставки меблів на вашу адресу.

У разі проведення складання за межами міста до вартості складання додається додаткова оплата, яка прораховується індивідуально в процесі оформлення замовлення.

Придбані Вами меблі потребують кваліфікованого складання. Недоліки та дефекти меблевих виробів, що стали наслідком самостійного транспортування або самостійного збирання, не підлягають усуненню в порядку гарантії.

Якщо під час розпакування та складання товару Ви виявите деталі, які мають механічні пошкодження або дефекти виробничого характеру, наприклад: плями, деформації тощо, не монтуйте їх самостійно, а одразу повідомте нам.

X