Офісні столи

Есть в наличии
База підйомного столу Stand Gottfrid S470 EU AC = On Black складається з двох опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу Stand Gottfrid S470 EU AC = On White складається з двох опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею Stand Gottfrid S470 EU AC=On White складається з двох опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею Stand Gottfrid S470 EU AC = On Black складається з двох опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом Stand Gottfrid S470 EU AC = On White складається з двох опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом Stand Gottfrid S470 EU AC=On Black складається з двох опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON ECS+ White складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo
Есть в наличии
База підйомного столу 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON ECS+ Black складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON ECS+ White складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON ECS+ Black складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON ECS+ Black складається з двома електромоторами ROL/Bosh..
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON ECS+ White складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ White складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ Black складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ White складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ Black складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON ECS+ White складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON ECS+ Black складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON ECS+ White складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON ECS+ Black складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON ECS+ White складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON ECS+ Black складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ White складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ Black складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ White складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ Black складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ White. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом 2-Stand EPI EE CD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ Black складається з двох круглих опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ White складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.
Есть в наличии
База підйомного столу зі стільницею і кабель-каналом 2-Stand EPI EE RD3 S650/586 AC=ON H4Pos ECS+ Black складається з двох прямокутних опор з електромотором ROL/Bosh. Виробництво шведської компанії Rol Ergo.

Продуктивність роботи співробітників, а також стан їх здоров'я багато в чому залежать від продуманості й комфорту робочого місця. Правильно підібрані офісні крісла і столи дають можливість працівникові сконцентруватися на поставленому завданні та виконати завдання вчасно і без шкоди для здоров'я.

Сьогодні у керівників організацій є можливість купити офісні столи та стільці різних виробників, що відрізняються формами, розмірами кольорами й вартістю.

Зручний і сучасний стіл для офісної роботи

У інтернет-магазині «Fusion Style» керівники великих організацій і невеликих офісів можуть онлайн купити офісні та комп'ютерні столи високої європейської якості з безкоштовною доставкою по Києву.

Попри те, що наша компанія знаходиться в Києві, ми відправляємо замовлення своїм покупцям у будь-яку точку України. Також, наші клієнти можуть замовити у нас будь-які меблі під індивідуальний запит.

Офісні столи для наших клієнтів

Електронний каталог нашої компанії пропонує вам на вибір якісну продукцію від провідних меблевих виробників зі Швеції, Німеччини й Швейцарії. Офісні меблі брендів «Rol Ergo», «VITRA» і «INTERSTUHL» відрізняється наступними перевагами:

  • екологічні матеріали виробів;
  • продуманість конструкцій, що забезпечує високу функціональність столів для офісної роботи;
  • сучасний зовнішній вигляд;
  • ідеальне співвідношення ціни і якості представлених моделей;
  • відповідність міжнародним стандартам якості.

Офісні столи бувають виготовлені виробниками в різних стилях, можуть мати тумби, відсіки й полички для зберігання документації. Наша компанія пропонує вам купити зручні столи для офісу у витриманому стилі, що відрізняються комфортом і функціональністю.

Білосніжні вироби торгової марки «Rol Ergo» мають стільниці різних розмірів і регульовані за висотою ніжки. Висота цих конструкцій регулюється пультом, а модель «Doble» має два незалежних підйомних механізми, що регулюють висоту двох стільниць, що дозволяє співробітникам організувати незалежні робочі місця. Цей варіант столика доступний покупцям в трьох видах: у білому і чорному кольорах, а також можна замовити комбінований варіант.

Швейцарський бренд «VITRA» пропонує вам на вибір меблі на регульованих ніжках, представлені на нашому сайті моделями з однією і двома робочими поверхнями. Стільниці цих виробів виготовлені майстрами з якісних матеріалів: МДФ, вкрита ламінатом.

У нас ви можете замовити столики компанії «INTERSTUHL» зі стійкими ніжками й стільницями з ДСП, покритими пластиком високого тиску. Вироби доступні в трьох кольорах: чорному, білому або дуб.

Критерії вибору хорошого столу для офісу

Перше, на що покупцеві варто звертати увагу при виборі робочого офісного столика – його ергономічність. Оскільки за ним співробітник проводить основний час роботи, стіл має бути зручним. Добре, якщо висота виробу і кут нахилу стільниці регулюються. Щоб розмістити поряд з робочим місцем усю необхідну документацію, керівникові організації варто купити шафи або тумби в одному стилі з іншими меблями приміщення.

Якість меблевої продукції – це другий критерій при купівлі устаткування для роботи. Меблі мають бути довговічними, а усі їх механізми повинні справно працювати не один рік.

Зовнішній вигляд виробу є невіддільним нюансом при купівлі меблів для офісу. Столи, шафи, дивани, крісла і стільці – усе це повинно гармоніювати, оскільки інтер'єр приміщень є обличчям компанії.

Підібрати правильні офісні меблі для вашої організації допоможуть менеджери нашого офісу в Києві. Також для усіх бажаючих доступна наша електронна пошта, вказана на сайті «Fusion Style».

Якщо ви вже визначилися з вибором і знайшли відповідні моделі в нашому магазині, можна оформити замовлення, вказавши номер телефону, спосіб оплати й доставки. Ми піклуємося про наших клієнтів і відправляємо продукцію у будь-яку точку країни.

Створіть своїм співробітникам комфортну і затишну атмосферу на роботі з меблями від європейських виробників!