Офісні столи

Есть в наличии

Офісний стіл з регульованою висотою: Stand Gottfrid S470 EU AC стільниця білого кольору

Бренд: Rol Ergo

Країна: Швеція

Под заказ

Офісний стіл з регульованою висотою: Stand Gottfrid S470 EU AC kabele kanal стільниця білого кольору

Бренд: Rol Ergo

Країна: Швеція

Есть в наличии

Офісний стіл з регульованою висотою: EPI EE 650 Round Up Electrik kit ECS + S650 AC = ON A02 H4P black

Бренд: Rol Ergo

Країна: Швеція

Есть в наличии

Офісний стіл з регульованою висотою: EPI EE 650 Round Up Electrik kit ECS + S650 AC = ON A02 H4P white

Бренд: Rol Ergo

Країна: Швеція

Есть в наличии

Офісний стіл з регульованою висотою: Doble H type EPI EE 470 стільниця білого кольору

Бренд: Rol Ergo

Країна: Швеція

Офісний стіл INTERSTUHL HUBis3 HU042
Ціна:
€ 970
/ 29660.08 грн
Под заказ

Офісний стіл: HUBis3 HU042

Бренд: Interstuhl

Країна: Німеччина

Офісний стіл INTERSTUHL HUBis3 HU043
Ціна:
€ 1109
/ 33910.34 грн
Под заказ

Офісний стіл: HUBis3 HU043

Бренд: Interstuhl

Країна: Німеччина

Под заказ

Офісний стіл з регульованою висотою: TYD Sit-Stand Table 1600x800 мм

Бренд: Vitra

Країна: Швейцарія

Дизайн: Ronan & Erwan Bouroullec, 2012

Под заказ

Офісний стіл з регульованою висотою: TYD Sit-Stand Table 1600x800 мм black

Бренд: Vitra

Країна: Швейцарія

Дизайн: Ronan & Erwan Bouroullec, 2012

Под заказ

Подвійний офісний стіл з регульованою висотою: TYD Sit-Stand Cluster 1600x800 мм

Бренд: Vitra

Країна: Швейцарія

Дизайн: Ronan & Erwan Bouroullec, 2012

Продуктивність роботи співробітників, а також стан їх здоров'я багато в чому залежать від продуманості й комфорту робочого місця. Правильно підібрані офісні крісла і столи дають можливість працівникові сконцентруватися на поставленому завданні та виконати завдання вчасно і без шкоди для здоров'я.

Сьогодні у керівників організацій є можливість купити офісні столи та стільці різних виробників, що відрізняються формами, розмірами кольорами й вартістю.

Зручний і сучасний стіл для офісної роботи

У інтернет-магазині «Fusion Style» керівники великих організацій і невеликих офісів можуть онлайн купити офісні та комп'ютерні столи високої європейської якості з безкоштовною доставкою по Києву.

Попри те, що наша компанія знаходиться в Києві, ми відправляємо замовлення своїм покупцям у будь-яку точку України. Також, наші клієнти можуть замовити у нас будь-які меблі під індивідуальний запит.

Офісні столи для наших клієнтів

Електронний каталог нашої компанії пропонує вам на вибір якісну продукцію від провідних меблевих виробників зі Швеції, Німеччини й Швейцарії. Офісні меблі брендів «Rol Ergo», «VITRA» і «INTERSTUHL» відрізняється наступними перевагами:

  • екологічні матеріали виробів;
  • продуманість конструкцій, що забезпечує високу функціональність столів для офісної роботи;
  • сучасний зовнішній вигляд;
  • ідеальне співвідношення ціни і якості представлених моделей;
  • відповідність міжнародним стандартам якості.

Офісні столи бувають виготовлені виробниками в різних стилях, можуть мати тумби, відсіки й полички для зберігання документації. Наша компанія пропонує вам купити зручні столи для офісу у витриманому стилі, що відрізняються комфортом і функціональністю.

Білосніжні вироби торгової марки «Rol Ergo» мають стільниці різних розмірів і регульовані за висотою ніжки. Висота цих конструкцій регулюється пультом, а модель «Doble» має два незалежних підйомних механізми, що регулюють висоту двох стільниць, що дозволяє співробітникам організувати незалежні робочі місця. Цей варіант столика доступний покупцям в трьох видах: у білому і чорному кольорах, а також можна замовити комбінований варіант.

Швейцарський бренд «VITRA» пропонує вам на вибір меблі на регульованих ніжках, представлені на нашому сайті моделями з однією і двома робочими поверхнями. Стільниці цих виробів виготовлені майстрами з якісних матеріалів: МДФ, вкрита ламінатом.

У нас ви можете замовити столики компанії «INTERSTUHL» зі стійкими ніжками й стільницями з ДСП, покритими пластиком високого тиску. Вироби доступні в трьох кольорах: чорному, білому або дуб.

Критерії вибору хорошого столу для офісу

Перше, на що покупцеві варто звертати увагу при виборі робочого офісного столика – його ергономічність. Оскільки за ним співробітник проводить основний час роботи, стіл має бути зручним. Добре, якщо висота виробу і кут нахилу стільниці регулюються. Щоб розмістити поряд з робочим місцем усю необхідну документацію, керівникові організації варто купити шафи або тумби в одному стилі з іншими меблями приміщення.

Якість меблевої продукції – це другий критерій при купівлі устаткування для роботи. Меблі мають бути довговічними, а усі їх механізми повинні справно працювати не один рік.

Зовнішній вигляд виробу є невіддільним нюансом при купівлі меблів для офісу. Столи, шафи, дивани, крісла і стільці – усе це повинно гармоніювати, оскільки інтер'єр приміщень є обличчям компанії.

Підібрати правильні офісні меблі для вашої організації допоможуть менеджери нашого офісу в Києві. Також для усіх бажаючих доступна наша електронна пошта, вказана на сайті «Fusion Style».

Якщо ви вже визначилися з вибором і знайшли відповідні моделі в нашому магазині, можна оформити замовлення, вказавши номер телефону, спосіб оплати й доставки. Ми піклуємося про наших клієнтів і відправляємо продукцію у будь-яку точку країни.

Створіть своїм співробітникам комфортну і затишну атмосферу на роботі з меблями від європейських виробників!