Blog

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ МЕБЛІ ДЛЯ ОФІСУ

Офіс — місце, де працівники проводять більшу частину дня. До обов’язків керівника компанії входить забезпечення приміщення всім необхідним роботи. В організації робочого процесу потрібно не тільки підібрати кваліфікованих фахівців, а й створити всі умови для комфортної праці.

Столи, стільці, тумбочки, крісла, шафи – це лише невелика частина того, що може знадобитися для облаштування офісу. Варто віддавати перевагу якісним виробам, які будуть слугувати тривалий період, при цьому не втрачаючи свій зовнішній вигляд.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТА РІЗНОВИДИ ОФІСНИХ МЕБЛІВ


Меблі для офісу мають низку відмінностей від звичних домашніх виробів. Вироби повинні мати ергономічність, лаконічність і відразу налаштовувати на робочу атмосферу. Кожен елемент інтер’єру піддається інтенсивній експлуатації, що вимагає купівлі якісних виробів, які не втратить свого вигляду з часом.

Головними відмінностями офісних меблів є:

 1. Форма. Варто віддавати перевагу простим моделям, без особливих стильових рішень. Лаконічність та стриманість – головні критерії вибору.
 2. Функціонал. Варто розуміти, що офісні меблі не повинні мати широкого функціоналу. Диван використовується тільки для сидіння і функції розкладання або комплектації додатковими шафками не вимагає.
 3. Зовнішній вигляд. Меблі повинні бути строгих, спокійних тонів, без декоративних елементів. Варто зазначити, що деякі компанії відходять від цього правила та використовують в інтер’єрі нестандартні поєднання.
 4. Оббивка. Найчастіше можна зустріти вироби зі шкіри, однак мають право на існування та інші варіанти, що відрізняються зносостійкістю, простотою у догляді та практичністю.
  В офісних меблях широко використовуються пуфи, дивани, столи, стелажі та безкаркасні меблі.

Останні стали використовуватися відносно недавно і є рішенням більш креативних та вільних за стилем компаній. Можуть використовуватися в ігрових кімнатах у великих офісах, конференц-залах та навіть кухонному просторі.

ВАЖЛИВІ НЮАНСИ ПРИ ПІДБОРІ ОФІСНИХ МЕБЛІВ

Відкриваючи власний офіс, багато власників компаній губляться і не знають з чого почати. Ділова хватка не завжди дає змогу одразу розібратися з поставленим завданням, що потребує попереднього ознайомлення з інформацією.

Звичайно, без досвіду складання дизайну та вміння поєднувати меблі між собою, облаштувати офіс досить складно. Найкраще звернутися до професіоналів, які зможуть створити гармонійний стиль офісу, врахують усі особливості робочих процесів та впровадять усі побажання клієнтів.

Але якщо було прийнято рішення діяти самостійно, слід звернути увагу на низку факторів:

 • Вільні квадрати та необхідна посадка співробітників. Комплектація меблями багато в чому залежить від цього критерію. Стандартним офісам зробити це простіше, приміщенням у стилі open space доведеться виявити креатив та продумати розсадку.
 • Кабінет керівника компанії має відрізнятися. Важливо розуміти, що в кабінеті директора потрібно використовувати дорожчі та елегантні меблі, які показуватимуть імідж і стиль господаря.
  Важливо продумати всі нюанси, дотримуватися єдиного стилю, щоб створити комфортну робочу обстановку.

ПОМИЛКИ ПРИ ПІДБОРІ МЕБЛІВ

Офіс — приміщення, в якому люди проводять більшу частину дня. Важливо створити комфортну обстановку, яка налаштовуватиме на потрібну атмосферу і не нагнітатиме.

При оформленні приміщення варто уникати поширених помилок:

Використання меблів у різному стилі. Багато компаній відходять від класичних варіантів, але робити це краще з кваліфікованими дизайнерами. Самостійно продумати унікальний проект та підібрати акцентні меблі буде непросто.
Перевантаження приміщення. Не варто намагатися обставити офіс великою кількістю меблів. Це створить атмосферу тяжкості, що негативно впливатиме на робочі процеси.
Вибір невірних розмірів. Варто орієнтуватись на квадратуру приміщення. Великі вироби матимуть поганий вигляд у невеликій кімнатці, заважаючи правильно обладнати простір.
Уникаючи цих помилок, можна створити спокійний, лаконічний дизайн офісу, в якому буде приємно працювати.

FUSIONSTYLE — ЦІНА ТА ЯКІСТЬ

Ведення бізнесу потребує уваги до деталей. Мало просто мати ділову хватку, необхідно ще вміти привернути до себе людей. Кваліфіковані фахівці, постійний розвиток та підтримка внутрішньої атмосфери допомагає компаніям виходити на новий рівень.

Офіс — одна з найважливіших складових. Слід облаштувати приміщення хорошими, стильними меблями, які допоможе створити позитивне враження. Допомогти з цим зможе наш інтернет-магазин FusionStyle, який має широкий асортимент товарів для офісу.

Нашими головними перевагами є:

 • якісні вироби;
 • швидка доставка по всій Україні;
 • гарантія на купівлю;
 • сумлінний сервіс;
 • увага до потреб клієнта.

Ми допоможемо облаштувати офіс за вигідними цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X